Monitoring GPS / Korzyści

Co zyskasz dzięki wdrożeniu Systemu Monitoringu GPS w swojej flocie transportowej?

Zmniejszenie kosztów utrzymania pojazdów o minimum 30%

Śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym sprawia, że w dowolnym momencie możesz sprawdzić położenie i stan określonego auta (np. zapas paliwa), jak również historię jego podróży. Dzięki temu zredukujesz nieautoryzowane przebiegi (zmorę wielu flot firmowych) nawet o 90%. Wraz z optymalizacją trasy przyczyni się to również do zmniejszenia zużycia paliwa średnio o 15%. W efekcie tych i kilku innych szczegółowych oszczędności otrzymujesz redukcję rzędu min. 30% na całości kosztów związanych z utrzymaniem floty pojazdów.

Zwiększenie wydajności pracy o minimum 25%

Optymalizacja trasy wraz z narzędziami do kompleksowego zarządzania bazą kierowców i pojazdów sprawią, że znacznie efektywniej wykorzystasz czas pracy - zarówno Twoich kierowców, jak i osób zarządzających Twą flotą transportową.

Zwiększenie terminowości o minimum 20%

Dokładne i aktualne mapy pochodzące od liderów na rynku map cyfrowych pozwolą Ci przygotować optymalny harmonogram pracy. Zyskasz pewność, że dany pojazd dotrze do celu w określonym przez Ciebie czasie i skończą się przypadki wielogodzinnych spóźnień Twoich kierowców. Terminowość jest trudnym do przecenienia walorem przedsiębiorstwa, ważnym w budowaniu jego wiarygodności i innych długoterminowych korzyści dla Twojej firmy.

Pewność i bezpieczeństwo

System Monitoring GPS sprawia nie tylko, że zawsze wiesz, gdzie znajduje się Twój pojazd z ładunkiem, ale oferuje też mnóstwo dodatkowych funkcji (kontrola zużycia paliwa, możliwość zablokowania pojazdu, alarm napadowy i inne). Pozwala Ci to kontrolować wszystkie odchylenia od zaplanowanej trasy, a w przypadku jakiegokolwiek nieprzewidzianego zdarzenia (np. kradzież) możesz w bardzo prosty i szybki sposób zlokalizować dany pojazd oraz powiadomić odpowiednie służby.

Redukcja nie autoryzowanych przebiegów ponad 90%

Wiedząc gdzie jest Twój samochód zapobiegasz nadużyciu wykorzystywania go do celów prywatnych przez Twoich pracowników co pozwoli zaoszczędzić Ci na paliwie jaki na zużyciu Twojego auta. Obniżasz koszty utrzymania floty o 25% w wyniku rzeczywistego rozdziału przebiegów prywatnych od służbowych.

Zmniejszenie zużycia paliwa średnio o 15%

Możliwość śledzenia charakterystyki jazdy kierowcy (obroty silnika) zwiększasz kontrolę nad zużyciem paliwa przez Twojego pracownika.
Przykład: Miesięczna oszczędność spalania 1 litra paliwa na 100 km, przy średnim miesięcznym przebiegu 2,5 tys. km to oszczędność przeszło 15 razy większa od kwoty miesięcznego abonamentu!

Oszczędności wygenerowane w wyniku wdrożenia naszego systemu Monitoringu GPS sprawiają, że koszt inwestycji zwraca się natychmiastowo. Osiągnięcie powyższych wartości po wdrożeniu systemu powoduje, że koszt całej inwestycji zwraca się w bardzo krótkim czasie i prawie natychmiast zaczyna przynosić wymierne korzyści ograniczając wydatki, podnosząc wydajność przedsiębiorstwa, zwiększając efektywność pracy oraz poprawę jego pozycji rynkowej i perspektyw rozwojowych.