O nas

Jesteśmy operatorem satelitarnych systemów lokalizacji i monitoringu, wspomagających zarządzanie pracownikami w terenie i flotami pojazdów. GLOBAL TEAM jest usługodawcą zaawansowanych technologicznie rozwiązań bazujących na technologii GPS, GPRS, GSM oraz infrastrukturze sieci komórkowych. Nasz system monitoringu pojazdów umożliwia między innymi rozliczanie pracy pojazdów dostarczając użytkownikowi informacji takich jak czas pracy, przebiegi, odtworzenie tras przejazdów i miejsc postojów oraz wielkości zużytego paliwa. Powyższe informacje pozwalają na obiektywną weryfikację rozliczeń związanych z pojazdem.

KIM JESTEŚMY?

Firma GLOBAL TEAM powstała z myślą o najbardziej wymagających Klientach, którzy oczekują pełnego zaangażowania w procesie tworzenia innowacyjnych projektów oraz pionierskich zastosowań najnowszych technologii. Nasza cała uwaga skupia się na zadowoleniu Klienta, bo to właśnie Klient jest źródłem naszej inspiracji i impulsem do ciągłego rozwoju.

GLOBAL TEAM to konkretna odpowiedź na pilne i rosnące potrzeby Klientów. Każdemu Klientowi oferujemy produkt skrojony na miarę jego potrzeb i możliwości, których dokładnemu zrozumieniu poświęcamy zawsze całą naszą uwagę. Mamy bogate doświadczenia wdrożeń we wszystkich branżach i wiemy, jak uzyskać pożądany efekt przy maksimum korzyści wynikających dla naszego Klienta.

Staramy się, aby Twój kontakt z GLOBAL TEAM był w każdym szczególe taki, jak tego oczekujesz. Ponieważ nasze kompetencje i zaangażowanie przekładają się na satysfakcję naszych Klientów - uważnie słuchamy i nieustannie doskonalimy nasze umiejętności, tak aby zawsze być kilka kroków przed konkurencją, a dzięki naszym produktom w pełni zrealizować każdą potrzebę naszego Klienta.

Wszystko co oferujemy na rynku jest wynikiem naszych owocnych dialogów z Klientami. Staramy się jak najlepiej poznać, zrozumieć i wesprzeć naszych Klientów nie tylko w toku procesu sprzedażowego, ale również dzięki naszemu zaangażowaniu w obsługę posprzedażową. Jakość tej obsługi stanowi o naszej istotnej przewadze konkurencyjnej, a potrzeby Klientów definiują to, czym są wszystkie nasze produkty.

Dzięki naszej pasji i profesjonalizmowi GLOBAL TEAM skutecznie podejmuje współpracę z każdej gałęzi i wielkości biznesem i tworzy innowacyjne rozwiązania, nieustannie z sukcesem rozwijając się.

W naszej ofercie znajdują się systemy służące do zarządzania transportem oraz wspomagania procesów decyzyjnych.

Systemy monitoringu:

• Monitoring logistyczny
• Monitoring ochronny
• Monitoring personalny

Zapraszamy do współpracy!