Monitoring GPS

Posiadasz rozległą flotę pojazdów? Potrzebujesz narzędzia do jej kontroli w czasie rzeczywistym? Świadomie dążysz do efektywniejszego zarządzania?

Monitoring GPS to właśnie to, czego szukasz. Jest to rozwiązanie oparte na technologii GPS, które służy do wizualizacji na mapie pojazdów firmowych w czasie rzeczywistym, a tym samym do ich kontroli. Monitoring satelitarny pozwala lepiej wykorzystać tabor samochodowy.

Aktualny dostęp do informacji o położeniu i lokalizacji pojazdu pozwala lepiej zarządzać flotą i efektywniej kierować samochody do kolejnych zleceń.

System nawigacji satelitarnej wpływa na jakość obsługi klienta, który może szybko dowiedzieć się, gdzie znajduje się jego towar oraz kiedy dotrze do punktu docelowego.


System Monitoringu GPS - to narzędzie do sprawnego zarządzania zwiększające wydajność i redukujące koszty transportowe. Zwiększenie skuteczności floty, redukcja kosztów i ulepszanie swojej pozycji wobec konkurencji. Wszystkie te korzyści mają swój wspólny mianownik - sprawiają, że biznes oparty na transporcie staje się bardziej rentowny, przynoszący większe zyski.

Systemy do zarządzania pojazdami ograniczają wydatki na flotę o 14%

Redukcja zużycia paliwa o 16%, ograniczenie czasu pracy kierowców o 13% oraz zmniejszenie składek ubezpieczeniowych o kolejne 9%, to tylko niektóre korzyści na jakie mogą liczyć właściciele flot samochodowych korzystających z systemu GPS do zarządzania flotą pojazdów.

Oprócz pozycji kosztowych, na które system do zarządzania flotą ma bezpośredni wpływ, istnieje jeszcze cały szereg korzyści, których wartość jest trudna do oszacowania. Chodzi przede wszystkim o poprawę bezpieczeństwa i kontrolę stanu technicznego pojazdów. Kierowcy flotowi, którzy stanowią zaledwie 8% kierowców poruszających się codziennie po polskich drogach powodują 30% wypadków. Mając świadomość, że ich samochód jest wyposażony w urządzenie monitorujące częściej przestrzegają przepisów i dbają o użytkowany pojazd.