Bez względu na to, czy dysponujesz całą flotą, czy może pojedynczym ciągnikiem z naczepą — odpowiedni lokalizator pomoże Ci zlokalizować każdy z tych obiektów. Skoro lokalizatory powszechnie stosowane są w przypadku samochodów osobowych, to tym bardziej jest to zasadne i wręcz konieczne w przypadku tzw. TIR-ów. Niezależnie od tego, czy naczepa przewozi akurat cenny ładunek, czy też czeka pusta, gotowa do pracy. 

Lokalizatory dla transportu

Nasze lokalizatory sprawdzają się w naczepach używanych zarówno do transportu krajowego, jak i międzynarodowego. Niewielkie urządzenie przy każdej z naczep pozwala stale nadzorować kolejne etapy transportu, to, czy dana naczepa dotarła do celu, czy jest na miejscu załadunku itp. 


W połączeniu z całym systemem elektronicznego nadzoru kompleksowe działania logistyczne odbywają się znacznie sprawniej. Lokalizator GPS do naczepy to przede wszystkim urządzenie, które może działać na bieżąco ze względu na możliwość ładowania jego baterii za pomocą świateł. Nie musisz zatem nawet uruchamiać ciągnika, aby GPS dla naczepy działał. 

Praktyczne i proste lokalizatory do naczep

Lokalizator do naczepy jest zatem prosty w obsłudze, a ładuje się niemal niezauważalnie, podczas jazdy i postojów, kiedy włączone są właściwe do tego światła. Chcesz uzupełnić wyposażenie swoich pojazdów w porządne lokalizatory GPS do naczep? Skontaktuj się z naszym zespołem. Chętnie wyjaśnimy jak zamontować i użytkować lokalizatory do naczep i inne, funkcjonalne lokalizatory GPS z naszej oferty!