Już jest! Nowy System Poboru Opłaty Elektronicznej eTOLL, który zastąpił dotychczasowy ViaTOLL

Dołącz swoją firmę do elektronicznego systemu opłat z urządzeniem Pay Toll GT OBU!

Pay Toll GT przezroczyste
Zatwierdzony Operator systemu poboru opłat eToll!

Posiadamy zgodę Krajowej Administracji Skarbowej

Zatwierdzony dostawca telematyczny Systemu e-TOLL – to nowoczesne rozwiązanie zbudowane, wdrażane, utrzymywane i nadzorowane przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej, w celu realizacji poboru opłaty za przejazd po płatnych odcinkach dróg w Polsce, zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

Często podróżujesz swoim autem, korzystając z autostrad? Nic dziwnego – w końcu każdy z nas lubi docierać do obranego celu w jak najkrótszym czasie. Konieczność opłacania możliwości przemieszczania się po najszybszych drogach potrafi jednak bardzo niekorzystnie wpłynąć na prędkość pokonywania kolejnych odcinków. Na szczęście my – Global Team – mamy dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu zapomnisz o postojach na szlabanach. Nie wierzysz? Czytaj więc dalej, aby dowiedzieć się, czym jest lokalizator GPS eTOLL i dlaczego jest w stanie wyraźnie ułatwić funkcjonowanie za kółkiem wszystkim kierowcom. Zapraszamy.

Pay Toll GT OBU

OBU jest przenośnym urządzeniem pokładowym, które przesyła dane geolokalizacyjne do systemu e-TOLL

 • Pay Toll GT OBU jest małym urządzeniem, które zaraz po włączeniu przycisku jest gotowe do pracy i po zalogowaniu się do sieci GSM i GPS wysyła dane do systemu e-TOLL.
 • Jego „montaż” sprowadza się do umiejscowienia go w dołączonym uchwycie.
 • Posiada baterię umożliwiającą pracę do 8 godzin bez ładowania, a doładujesz go ładowarką samochodową znajdującą się w zestawie.
 • Nie ingerujesz w instalację pojazdu gdyż jest ono zasilane z własnej baterii (tak jak zwykły smartfon).
 • Posiada diody LED oraz sygnał dźwiękowy informujący kierowcę o stanie sygnału GSM i GPS oraz poziomie naładowania baterii.
 • Wszystko co musisz zrobić, żeby naliczały się opłaty za przejazdy drogą płatną dla pojazdów powyżej 3,5 tony i aut do 3,5 tony poruszających się po autostradzie, to: zarejestrować się na etoll.gov.pl, aktywować urządzenie i po prostu włączyć przycisk w urządzeniu 🙂 to takie proste!

Jesteś przyzwyczajony do prostoty obsługi urządzenia Viatoll? Jakie masz obawy przed nowym systemem e-TOL i urządzeniami GPS do jego obsługi?

Nasze urządzenie rozwiązuje każde powyższe problemy! Już dzisiaj korzystaj z urządzenia, które jest małe, poręczne, nie wymaga zasilania z instalacji pojazdu oraz informuje o każdej nieprawidłowości w jego działaniu!
Już dziś zacznij korzystać z prostoty obsługi urządzenia Pay Toll GT OBU!
Bezstresowa jazda z urządzeniem Pay Toll GT OBU!

Zobacz co zyskujesz dzięki korzystaniu z urządzenia Pay Toll GT OBU:

 • Spokojną głowę – unikniesz kar za niewiedzę o stanie pracy urządzenia bo kierowca wszystko słyszy i  widzi jak na dłoni!
 • Kontrolę –  kierowca dzięki diodom Led oraz sygnalizacji dźwiękowej jest na bieżąco informowany o pracy urządzenia!

 • Oszczędność czasu i pieniędzy na montaż – urządzenie gotowe do pracy zaraz po włączeniu, posiada przycisk włącz/wyłącz!

 • Bezpieczeństwo- dzięki aplikacji na telefon masz możliwość sprawdzenia aktualnej pozycji urządzenia na mapie!
 • Kompletny zestaw – w pudełku znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria – uchwyt, ładowarkę oraz kabel USB!
Pay Toll GT przezroczyste

Zamów swoje urządzenie Pay Toll GT OBU teraz

Wybierz swój plan z jednorazową opłatą:

 • możesz przestać korzystać z urządzenia kiedy tylko chcesz
 • możesz przekładać go do innych pojazdów
 • masz możliwość przedłużenia usługi, jeśli chcesz
 • Urządzenie jest Twoje – na własność.
Lokalizator GPS z przyciskami płaski

299 zł netto

+ Abonament na 1 rok - 240 zł netto

299 zł netto

+ Abonament na 2 lata - 360zł netto

Po zakupie, urządzenie zostanie niezwłocznie wysłane, a my skontaktujemy się z Tobą mailowo w celu przekazania Ci danych dostępowych do aplikacji mobilnej. 

Jesteś w dobrych rękach.

MASZ PYTANIA?

Tak, to jest rozwiązanie bez umowy,

a tu jest więcej odpowiedzi:

Czy to jest urządzenie do samochodu prywatnego?

Tak to jest idealne rozwiązanie dla Ciebie jeśli masz jeden lub kilka samochodów, które chcesz aby opłacały przejazdy za krajowe odcinki autostrad. Bez stałych miesięcznych opłat i umowy, możesz przenosić urządzenie do pojazdu, które akurat teraz musi korzystać z płatnej autostrady, nie musisz wtedy używać aplikacji rządowej na telefonie, a jedynie włączyć nasze urządzenie. Pamiętaj tylko aby przypisać nasze urządzenie do pojazdu, który aktualnie korzysta z urządzenia w systemie e-TOLL!

Czy możliwe jest przeglądanie archiwum tras?

Dane są zapisywane i dostępne przez 6 miesięcy, dzięki czemu można sprawdzić historię przebytych tras w pliku excel (pracujemy nad wersją www gdzie będzie można pobierać trasę, na chwilę obecną jedynie podgląd w czasie rzeczywistym w aplikacji mobilnej na mapie).

Czy istnieje konieczność zainstalowania jakiegoś programu do monitoringu na moim komputerze?

Nie trzeba nic instalować. Na komputerze wszytsko będzie  dostępne w przeglądarce internetowej. Na telefon polecamy dedykowaną aplikację.

Co to znaczy, że kupuję urządzenie z abonamentem na rok lub dwa?

Przesyłanie danych z naszego urządzenia GPS do serwera systemu e-TOLL odbywa się przez sieć GSM. Dla uproszczenia rozwiązania sprzedajemy urządzenia z rocznym lub 2-letnim abonamentem na przesył danych. Po upływie tego czasu, jeśli będziesz chciał kontynuować, możesz dokupić od nas przedłużenie – przy czym nie trzeba będzie już płacić za urządzenie, które jest kupowane na własność, a jedynie za abonament.

Mam inne pytanie

LOKALIZATOR GPS

Zyskaj 24/7 kontrolę nad swoimi przejazdami drogami płatnymi z Global Team!